BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gražūs žodžiai apie Meilę…

“Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi; Meile nesididžiuoja ir neišpuiksta.
Ji nesielgia netinkamai, neieško sau naudo, nepasiduoda piktumui, pamiršta kas buvo bloga, nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaria tiesai.
Ji visa pakelia, viskuo tiki, viskuo viliasi ir visa ištveria.
Meilė niekada nesibaigia.”
Šv.Paulius


 


Tiesiog šie žodžiai man gražūs, ir jais norėjau pasidalinti su kitais…


 


 

Rodyk draugams

Komentarai (10)

 1. Cassiopeia:

  Tokia būna TIKRA meilė… Retai kas dabar šitokią patiria, o gaila…

 2. akirute:

  Aha.Butu labai faina, kad visi tik tokia meile ir patirtu

 3. Gretys:

  Nėra amžinos meilės. Jei ir būna ji tai labai trumpai. Visi tai patiriame, nors kai kuriems reikia 10 - 20 metų, kad suprastų ka pajautė tam ir tam žmogui. Amžinai taip. "Myliu" - tai jau tampa banalus žodis kurį kartoji draugams, visiems gražesniems bernams. Pamatai kokį gražesnį ir jau žiū rėki " myyliu " o pabendravus supranti, kad jis nevertas nei bato aulo, nors ne visi verti vieni kitų. Tik reikia subtilumo. Kurio kažin ar beturime. Esame banalūs. " Faina " "Gražu" "Myliu" :> ewex - žodžiai. Va ten gerai sako. " žodžiai kuriuos pasakok kartą kuriuos ištarti verta, šiandien juos tariu skiriu tik tau " va. net mokytoja sako "seniau žmonėms užtekdavo pažado, o dabar? dabar mes patys sau meluojam.

 4. migile:

  na grety nesutinku su tavivmi.tikrai ne visi zodi myliu sako kiekvienam sutiktam graziam bernui ar mergai .siais laikais dar yra like zmoniu kurie sita zodi sako tam kuriam is tikruju tai jaucia:}

 5. sie zodziai buvo filme ’saulelydis’.. tikrai zavejaus siais zodziais. jie nuostabus <3

 6. Živilė:

  Šie žodžiai taip pat buvo filme ,,Skubėk mylėti”. ;)
  Jie nuostabūs, jie nuoširdūs, iš pačių širdies gelmių.. :)

 7. mygtuke:

  šitie žodžiai neveltui yra ne iš bet kur, o iš Šv. Rašto. ir žmonės, jeigu mes patys nenuvalkiosime tp ypač svarbaus žodžio “MEILĖ” tai ir liks ji mūsų širdyse nenuvalkiota, nes taip priklauso nuo kiekvieno asmeniškai… kiek mes vertiname šitą žodį tiek jis bus ir vertingas.

 8. sa:

  sitiek zodziai buvo A walk to remember :) Grazus zodziai buvo isitrigo atminty ;)

 9. ausriukas:

  na taip tokius zodzius nebet kam galima sakyti….tik tiems kurie brangus….aisku atsiranda ,tokiu zmoniu ,kurie jiems tampa tarsi ” labas” ar ” kaip sekasi? kasdienye:( toki mko nevertna……….

 10. meile labai gražus jausmas ir tyras bet kartais ir žeidžiantis kai tave bachuras palieka o pas kui sako mano drauge kad jis mane myli 90 procentu jo vardas Arturiukas tai meile iš pirmo žvilgsnio žeidžia toks posakis yra:( :p :P

Rašyti komentarą